Kontakt
adresa Městské kulturní středisko
Sídliště 710
374 01 Trhové Sviny
ředitel František Herbst
Ivana Hohenbergerová
Tel. 386 322 930
Fax 386 322 930
IČO 00362930
e-mail kultura@tsviny.cz
Taneční sál Jiří Čajan ml.
Tel. 606 744 230
e-mail meks@tsviny.cz

Pro zasílání programu zadejte svoji emailovou adresu

Google+
Facebook

15.04.2017 od 13:00 Taneční sál
III. setkání helikonkářů

Vstupné: 50 Kč
 
 
Více...

21.04.2017 od 20:00 Taneční sál
Původní receptura se starým obsahem...
Hudba Praha

Pokračování původní Hudby Praha po rozpadu v roce 2015.

Pět kmenových členů, originální zvuk.

Charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, zakládajících členů skupin Jasná Páka a Hudba Praha a rytmika, bubeník Ludvík "Eman" Kandl s basovým kytaristou Jirkou Jelínkem, jsou zárukou původního soundu kapely. Zpěvák Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1, vokalistky Jarmila "Jamajka" Koblicová, která byla rovněž dlouholetou oporou Hudby Praha, a Lucie Jandová spolu se saxofonistou Jakubem Doudou sestavu skvěle doplňují.

Hrajeme léty prověřené hity jako Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark, Zákon o zachování energie… Máme připraveny i nové písničky a těšíme se na setkání s vámi.

„…Český rockový svět zasáhla zpráva o rozpadu kultovní undergroundové kapely HUDBA PRAHA. V podstatě vzápětí byla založena kapela s názvem HUDBA PRAHA band, jejíž osu tvoří bývalí muzikanti hudební legendy. Perfektně sehraná kapela dává k dobru nesmrtelné hity, na které publikum okamžitě reaguje a bezděčně tak potvrzuje slova kapelníka Vládi Zatloukala, že zájem o kapelu a její písničky (některé si publikum s kapelou rádo zpívá) je obrovský. Jako vždy perfektní byla kytarová souhra bratří Zatloukalů, protože oba dva v Hudbě Praha strávili podstatnou část svého muzikantského života.
Aktuální turné se jmenuje „V pivu je totiž Bůh…“, a stejnojmenná píseň patří k vrcholům večera. Hudba Praha band se jednoznačně hlásí k odkazu Hudby Praha / Jasné páky a myslím, že jim to nikdo nemůže mít za zlé…“
Rockový svět

www.hudbaprahaband.cz

Vstupné: v předprodeji 250 Kč, na místě 280
 
 
Více...

29.04.2017 od 19:00 Kulturní dům
Agentura Hot Jazz Praha uvádí
ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS

„BUDE TO JINAK!“

Proč to bude jinak? Protože všechny kusy, jež v rámci jubilejního show u příležitosti dvacátého výročí existence bandu naši milí swinguchtiví očekávali, se prostě nevešly! Zjištění radostné, situace prekérní.
A tak jsme se rozhodli, že navážeme na náš poslední koncertní program Nás to tady furt baví, který zaznamenal u ctěného publika velký ohlas, a premiérové kusy připravené na tuto saisonu protkáme písněmi, jež si naši věrní žádají.
Znovu se tedy budeme společně radovat ze swingových kusů žhavých i sladkých, v každém případku však uchu lahodících a za srdce beroucích.
A že bývá všechno jinak? To jest bohužel náš denní chléb vezdejší. Ale že jde o změnu k lepšímu? To se nám přec často nestává. Ach, jak to potěší…
Váš Ondřej Havelka

Vstupné: 330 Kč
  320 Kč
  300 Kč
Předprodej:
Kulturní dům tel. 386 322 930
Infocentrum tel. 386 301 488
Více...


Připravujeme: