×

Upozornění

Z důvodu vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU V ČR se ruší kulturní a společenské akce. Na ostatní akce se budeme snažit najít náhradní termíny, vstupenky na tyto akce zůstávají v platnosti. Sledujte stránky a FB s informacemi o dalším vývoji situace.

Děkujeme za pochopení

Loučení s létem


sobota 29. 8.
10:00

Loučení s létem na Buškově hamru u Trhových Svinů sobota 29. srpna 2020.

Michal NESVADBA, pohádková stezka, pohádka, klaun Hugo, Kukačky Nazaret, malování na obličej, soutěže o ceny, skákací hrad.
Vstupné na dětský program zdarma.

Travesti Show Techtle Mechtle a Kočky


úterý 8. 9.
19:00
250 Kč v předprodeji 280 Kč na místě Kč

PŘEDSTAVENÍ SE PŘESOUVÁ 

NA ÚTERÝ 8. 9. 2020

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI


Oblíbená travesti show přijíždí znovu do našeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou - to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně. 

Mládeži do 15-ti let nepřístupno

Lotrando a Zubejda


neděle 13. 9.
16:00
80 Kč

PŘEDSTAVENÍ SE PŘESOUVÁ 

NA NEDĚLI 13. 9. 2020

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOST

Nově připravovaná muzikálová pohádka Lotrando a Zubejda je určená pro děti od tří do dvanácti let.
Pohádka je přepsaná podle filmové předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře do divadelního scénáře. Díky jejich podpoře můžete očekávat v pohádce známé krásné písně, které pohádku provází.
Smyslem pohádky je ukázat dětem, že dobro je vždy silnější než zlo. Také pomoci dětem ukázat správný směr, jak býti dobrým a slušným člověkem.

Obsazení :

Natalie Venturová /Kateřina Zapletalová- Zubejda, mnich, Máňa, loupežník

Ondřej Hyneš/Marek Zeman - Lotrando ml./loupežník

Daniel Koťan/Patrik Vojtíšek - Lotrando st./sultán/Zelí

Matěj Merunka - Lotrando st./sultán/mnich

Romana Sittová - děvečka/ Maceška/ mnich/Lamad/Zelí

Jiří Krejčí/Ondřej Pech -Vincek/převor/Drnec/Belí 

Mládeži přístupno

Láska v přímém přenosu


pondělí 21. 9.
19:00
350 Kč
330 Kč
300 Kč

DIVADLO SE PŘESOUVÁ 

NA PONDĚLÍ 21. 9. 2020

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Norm Foster je nejhranější a nejúspěšnější kanadský divadelní autor všech dob. Napsal přes 50 divadelních her, které se každoročně dočkají více jak 150 premiér po celém světě.  Proto doma Fosterovi přezdívají „kanadský Neil Simon“.  Hry, které napíše v poslední době, mají premiéru na Festivalu Norma Fostera, což je festival inscenací výlučně jeho titulů. Někdo se prostě stane klasikem už zaživa.

Komedie Láska v přímém přenosu je jednou z jeho nejslavnějších her. Svou originální stavbou připomíná povídkový film. Šest příběhů se odehrává během jednoho večera v jednom menším městě. V prvním z nich dostane manželský pár zaplaceno za sex v přímém rozhlasovém přenosu. V jiném musí rocková hvězda odolávat svodům sotva zletilé fanynky. V dalším zjišťuje majitel striptýzového podniku, jak je těžké propustit neschopnou striptérku… Osudy jednotlivých postav, o které se dělí pět herců, se čím dál víc prolínají a zápletka se vrství. Kdokoli si ten večer pustí rádio, slyší v něm vzdychající pár z prvního příběhu, i jejich dcera svádějící právě výše zmíněnou rockovou hvězdu a tak dále. Aby se nakonec všechno překvapivě vrátilo nazpátek k moderátorovi hrátek v přímém přenosu. 

 

V 15 rolích hrají:

Petr Čtvrtníček

Kristýna Frejová

David Suchařípa

Ivana Korolová / Michaela Tomešová

Martin Kavan / Radek Zima

 

Překlad: Martin Fahrner

Režie: Roman Štolpa

Zdeněk Izer - Na plný coole


pondělí 28. 9.
16:30
280 Kč
19:00
270 Kč
250 Kč

OBĚ PŘEDSTAVENÍ JSOU PŘELOŽENA 

NA PONDĚLÍ 28. 9. 2020

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI 

Pořad ,ve  kterém se diváci budou moci  setkat s jedinečným a nezaměnitelným

humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky,  parodie, mnoho skvělých vtipů   a  imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení  je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a  světelnými efekty .

Sněhová královna v Ledovém království


sobota 31. 10.
16:00
80 Kč

DIVADLO SE PŘESOUVÁ. 

NA SOBOTU 31. 10. 2020

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Muzikálová pohádka…V ledovém království na konci světa žije zlá Sněhová královna, která má srdce z ledu. Jednoho dne, když se prohání, jako mrazivá meluzína nad Královstvím slunce, zahlédne prince Gaje, který si ze sněhu staví sněhuláka. Jeho mladší sestřičky Ela a Any si z bratrovi nešikovnosti dělají legraci…a tak, když mu Sněhová královna nabídne náruč stříbrného prachu a celé království z ledu, očarovaný Gaj se nechá unést do jejího království. Jeho náhlé zmizení trápí obě sestřičky, které se ho vydají se sněhulákem Olíkem hledat. Cestou zažijí mnohá dobrodružství a potkají se s pohádkovými bytostmi, které nikdy předtím neviděly…

Mládeži přístupno

Žena, která uvařila svého manžela


úterý 15. 12.
19:00
330 Kč
320 Kč
300 Kč

DIVADLO SE PŘESOUVÁ 

NA ÚTERÝ 15. 12. 2020

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Tato velmi originální a vtipná černá komedie je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“.

 

Kenneth a Hillary žili ve spokojeném manželství - téměř dvacet let, než se Kenneth, procházející krizí středního věku, zamiloval do jiné ženy. Zprvu se zdálo, že Laura představovala vše, co Kennethovi v manželství scházelo, ale brzy se mu milostná aférka vymkla z rukou a nastal kolotoč lží, výmluv, obviňování a ...rozvod.
V novém životě s Laurou však také nemá na růžích ustláno.
Laura je sice ztělesněním jeho sexuální touhy, ale vůbec neumí vařit! Z jejích kuchařských pokusů je mu zle. Znovu začíná kolotoč lží a ... tajných úniků do kuchyně bývalé manželky...

 

Hrají: Nela Boudová, Ilona Svobodová  a Otmar Brancuzský

Besídka Divadla Sklep 2020


středa 26. 5.
19:30
330 Kč
320 Kč
300 Kč

DIVADLO SE PŘESOUVÁ

NA STŘEDU 26. 5. 2021

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Každý rok vzniká BESÍDKA nová, naplněná novými nápady, těmi nejlepšími, které jsou vybrány z Vánoční Besídky Divadla Sklep.

Hrají: D. Vávra, J. Burda, L. Vychodilová, M. Šteindler, T. Kučerová,  L. Andelová, J. Hanáková, F. Váša, event.. T. Hanák

Kapela Divadla Sklep: D. Noll, H. Navarová, R. Fojtíček, V. Vitiska,

M. Marinová a dalšíKontakt


Městské kulturní středisko
Sídliště 710
374 01 Trhové Sviny
ředitel: František Herbst
účetní: Ing. Helena Švepešová
Tel.: 386 322 930
IČO: 00362930
e-mail: kultura@tsviny.cz

Taneční sál:
Jiří Čajan ml.
Tel.: 606 744 230
e-mail: meks@tsviny.cz

Pověřencem pro ochranu osobních údajů (DPO) je stanoven:
Ing. Bc. Petr Votruba, MBA, tel. 777 898 985, 777 902 666, e-mail: dpo@inkybe.cz
Institut kybernetické bezpečnosti, z.ú., Fügnerova 671, 373 41 Hluboká nad Vltavou
(IČ: 06417523), http://www.inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz.