×

Upozornění

Z důvodu vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU V ČR se ruší veškerá filmová přestavení a společenské akce. Na ostatní akce se budeme snažit najít náhradní termíny, vstupenky na tyto akce zůstávají v platnosti. Od 13.3. je také uzavřena knihovna. Sledujte stránky a FB s informacemi o dalším vývoji situace.

Děkujeme za pochopení


Rozjíždíme virtuální projekt #vašekino.


Na čem je možné virtuální kino přehrát

#Vasekino a jeho virtuální plátno www.vasekino.cz bylo vystavěno za pět dní „na zeleném drnu“. Stále se na systému pracuje a zlepšují se jeho technické možnosti včetně grafiky. Obraz vysílá v HD kvalitě. Podporovány jsou nejběžnější prohlížeče (Safari, Chrome, Firefox atd.). Nedoporučujeme používat prohlížeč Internet Explorer a nedoporučujeme spouštět stránky přímo na televizních browserech. Zařízení lze s televizí propojit buď pomocí kabelu, nebo sdílením (zrcadlením) na TV. Film nemusí fungovat na aplikaci prohlížeče v chytré TV – propojte svou TV s PC. Projekce má automatické přepínání kvality dle rychlosti připojení. Přepínání je mezi čtyřmi kvalitami.

Minimální rychlost připojení pro plynulé sledování kina je 7 Mb. (otestování rychlosti na speedtest.cesnet.cz). Dobré internetové připojení je pro sledování virtuálního kina důležité. V případě, že se film seká, je to způsobeno zátěží na síti. Velmi dobře je vše popsáno na stránkách digitálního kina zde.FILMY NELZE SLEDOVAT ZE ZAHRANIČÍ!

Jak přehrávač funguje

Film nelze zastavit, ani vrátit, ani streamovat ani nahrávat. Začne přesně v danou dobu. Pokud divák přijde pozdě, přichází o část filmu. Film nelze ani ztišit, pokud neztišíte celé zařízení. Divák má možnost zvětšení obrazuna celou obrazovku.

Testovací projekce

Je důležité aby divák před nákupem vstupenky využil možnosti testovacího promítání na stránkách www.vasekino.cz a vyzkoušel si tak, ze kterého zařízení se bude dívat. Poté si může zakoupit vstupenku. Vstupenka může být využita pouze z jedné IP adresy.

Kino


0 results


Kontakt


Městské kulturní středisko
Sídliště 710
374 01 Trhové Sviny
ředitel: František Herbst
účetní: Ing. Helena Švepešová
Tel.: 386 322 930
IČO: 00362930
e-mail: kultura@tsviny.cz

Taneční sál:
Jiří Čajan ml.
Tel.: 606 744 230
e-mail: meks@tsviny.cz

Pověřencem pro ochranu osobních údajů (DPO) je stanoven:
Ing. Bc. Petr Votruba, MBA, tel. 777 898 985, 777 902 666, e-mail: dpo@inkybe.cz
Institut kybernetické bezpečnosti, z.ú., Fügnerova 671, 373 41 Hluboká nad Vltavou
(IČ: 06417523), http://www.inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz.
0 results